W niedzielę 12 lutego 2023 r. w Dworze Zieleniewskich w Trzebini, Fundacja „Energetyk” zorganizowała Koncert   WALENTYNKI 2023.

Z okazji tegoż święta życzymy wszystkim zakochanym dużo miłości, która powinna być pielęgnowana każdego dnia, ponieważ jest każdemu z nas bardzo potrzebna. Dodaje sił, czyni nas lepszymi, a przede wszystkim, każdy człowiek ma do miłości niezaprzeczalne prawo. Zatem życzymy także tym, którzy jeszcze nie odnaleźli miłości w sobie i do bliźnich, by to, co było niemożliwe, stało się możliwe.

Dziękujemy za wspaniałą, ciepłą i pełną miłości atmosferę, jaką stworzył Artysta – Tomasz Kostek tenor z Bytomia wraz z Katarzyną Rzeszutek – fortepian i Julią Nowak – skrzypce. Uczestnicy Koncertu nie pozostawali obojętni i włączali się do wspólnego śpiewania. Dodatkowo kolorowe balony i czerwone serduszka, które stanowiły wystrój sali, powodowały, że czar miłości był wśród nas.

W czasie antraktu, przeprowadzono krótką aukcję rzeczy przekazanych od Darczyńców z różnych stron Polski (Gdynia, Bełchatów, Jelenia Góra, ENERGYLANDIA Zator, Szczyrk, Komorniki k/Poznania, Libiąż ,Chrzanów, Trzebinia, Młoszowa). Aukcja i zbiórka publiczna była przeprowadzona – zgodnie z Decyzją wydaną przez MSWiA w Warszawie: Na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych oraz zakup sprzętu medycznego.  Łączna kwota zebrana wynosi 1 044 złotych, zostanie przekazana, zgodnie z celem zbiórki, tj. na leczenie osoby niepełnosprawnej.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować Mirosławie Sojce i Barbarze Nosek nauczycielkom z II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie za pomoc w dekoracji sali, prowadzeniu Koncertu i aukcji oraz propagowaniu Koncertu. Także uczennicom II LO w Chrzanowie: Marcie Włodarczyk i Dominice Treśce, które pomimo trwających jeszcze ferii zimowych, przybyły na koncert, by prowadzić zbiórkę środków finansowych do puszki kwestarskiej. Dziękujemy P. Andrzejowi Biedzie  Dyrektorowi II Liceum Ogólnokształcącego  im. K. K. Baczyńskiego w  Chrzanowie za przychylność działaniom Fundacji „Energetyk”.

Dziękujemy Katarzynie Szarzyńskiej, Kierownikowi Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Br. Alberta w Trzebini,  Barbarze Kipek, zastępcy kierownika oraz Współpracownikom i Podopiecznym Fundacji im. Br. Alberta w Trzebini za  pomoc w przygotowaniu Koncertu. Bernadecie Woch, pracownikowi  Dworu Zieleniewskich za serdeczne – jak zawsze – przyjęcie nas i pomoc. Także Panu współpracującemu z Dworem Zieleniewskich za pomoc w dniu Koncertu. Wojciechowi  Hajdukowi – Radnemu Miasta Trzebini i Bartłomiejowi Hajdukowi  z Trzebini za zaangażowanie w realizacji Koncertu i jego rozpropagowanie.

Jerzemu Woszczynie Firma WERSET z Trzebini za sponsorowanie gadżetów na koncert.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE!

Dziękujemy  bardzo serdecznie  naszym Sponsorom – od lat – Państwu Lidii i Ryszardowi Łatkom Restauracja&Hotel Dwór Zieleniewskich w Trzebini za  poczęstunek oraz Pracownikom Restauracji Dwór Zieleniewskich, którzy są zawsze uprzejmi i wyrozumiali dla nas. Dziękujemy również Barbarze Nosek – nauczycielce z II LO w Chrzanowie, Urszuli Głogowskiej z Trzebini oraz Renacie Gałuszka z Chrzanowa za przygotowanie smacznych wypieków.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przybyli na Koncert, przekazali datki na cel, jaki przyświecał koncertowi, serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny Koncert z okazji DNIA KOBIET, który odbędzie się w niedzielę 5 marca 2023 r. o godz. 16:00 w Dworze Zieleniewskich. Wystąpi dr Sylwester Targosz – Szalonek, tenor przy akompaniamencie Joanny Steczek – fortepian. Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu Fundacji „Energetyk”
Ewa Mendela