Szanowni Mieszkańcy, Kochani!

Ostatnie lata mojej działalności społecznej to wsłuchiwanie się w nasze wspólne potrzeby, reagowanie na bieżące wyzwania i bycie blisko naszych trzebińskich spraw. Każde podejmowane działanie, jeśli nawet nie zakończone sukcesem, zawsze było pełne zaangażowania, z myślą o mieszkańcach i gminie.

✔ Chcę dalej angażować się w działalność radnego oraz #zSercemDlaGminy i Jej mieszkańców pracować jako radny Rady Miasta w kolejnej kadencji. 🔶 Już dziś proszę Mieszkańców o poparcie mojej osoby i zagłosowanie za moją osobą w niedzielę 7 kwietnia br.

1️⃣ W najbliższych dniach w godzinach popołudniowych możemy się spotkać na ulicach naszych osiedli podczas zbiórki podpisów poparcia na liście poparcia. Zachęcam do podpisywania!

2️⃣ W niedzielę 7 kwietnia br. proszę o głos za moją kandydaturą w okręgu nr 1 (Osiedle Widokowe, Osiedle Krakowska, Osiedle Piaski, Osiedle Centrum, Osiedle Salwator, Osiedle Trzebionka, Osiedle Wodna, Osiedle Górka, Sołectwo Piła Kościelecka). W tej części Gminy znajdziecie moje nazwisko na listach do głosowania!