W sobotę 22 lipca 2017 roku odbył się II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Radnego Wojciecha Hajduka.

W szachowym rozgrywkach, które odbywały się w plenerze placu zabaw na Osiedlu Piaski w Trzebini, wzięło udział łącznie 20 uczestników – dziesięciu w kategorii juniorów oraz dziesięciu w kategorii seniorów, którzy rywalizowali ze sobą w osobnych kategoriach wiekowych. Nad sprawnym przebiegiem gry i całego Turnieju, w którym szachiści grali w systemie kołowym, czuwał sędzia Turnieju Wojciech Noworyta.

Uczestnicy Turnieju Szachowego: juniorzy.

I miejsce w kategorii junior oraz Puchar Radnego zdobył Marcin Zabrzański, a mistrzem seniorów został Jarosław Kocot. Mistrzowie otrzymali puchary oraz dyplomy wraz z pamiątkowymi upominkami. Każdy z graczy został uhonorowany dyplomem oraz materiałami gadżetowymi przekazanymi przez Urząd Miasta w Trzebini.

Uczestnicy Turnieju Szachowego: seniorzy.

Wydarzenie odbyło się w ramach 200-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu, a już dziś – dziękując za udział w Turnieju – zapraszam na III Otwarty Turniej Szachowy w lipcu następnego roku.